O nas

O nas

Biuro Podróży Adventure jest owocem prawdziwej rodzinnej pasji do podróży. Wiemy, jak wielką rolę odgrywa w Państwa życiu odpoczynek. Każdy z nas potrzebuje oderwać się od miejskiego zgiełku i uciec na kilka dni w przyjazne dla ciała i ducha miejsce. I z myślą o tym, by ten wypoczynek był ciekawy, bogaty w atrakcje, a szczególnie dla dzieci i młodzieży, kreatywny i aktywny, założyliśmy Biuro Podróży.

Nasza firma rozpoczęła swą działalność w 1996 roku. Wieloletnia praktyka umożliwiła nam stworzenie dobrze zorganizowanej placówki turystycznej, która gwarantuje najwyższy poziom świadczonych usług. We wszystkim, co robimy jesteśmy profesjonalni. Łączymy zdobyty przez nas bagaż doświadczeń turystycznych ze świeżymi pomysłami młodych pracowników, opiekunów i wychowawców wyjazdów młodzieżowych oraz pilotów wycieczek zagranicznych. Naszym sukcesem i powodem do intensywniejszej pracy jest zwiększająca się z roku na rok liczba korzystających z naszych usług klientów. Jednak to, co sprawia nam największą satysfakcję jest zadowolenie i radość naszych turystów z przeżytych wakacji.

Skorzystaliśmy z możliwości jakie daje portal społecznościowy Nasza Klasa, w którym założyliśmy Klub Adventure:  http://nasza-klasa.pl/school/189870 . Korzystający z naszych usług, poprzez ten portal – utrzymują ze sobą kontakt, jest możliwość opublikowania własnych zdjęć z imprez w których uczestniczyli.

Ponadto Biuro Podróży ADVENTURE zajmuje się sprzedażą turystycznych polis ubezpieczeniowych ALLIANZ, a także ogólnoświatowego, zapewniającego wiele zniżek, ubezpieczenia młodzieżowego EURO<26.

Wybierając naszą ofertę z pewnością mogą Państwo czuć się bezpiecznie.

Posiadamy koncesję organizatora turystyki 0441, kolonie i obozy są zarejestrowane i są pod stałym nadzorem Kuratorium Oświaty. Nasze biuro podróży jest członkiem Polskiej Izby Turystyki Młodzieżowej.

Dodaj komentarz