Ciekawe hotele i noclegi w Polsce

1. Hotel Rialto- pięcio gwiazdkowy hotel znajdujący się w Warszawie. Powstał z kamienicy która jako nie liczna ocalała po wojnie (nie w całość).
2. Domki pływające Mielno "Sen na wodzie"- luksusowe domki położone na wodzie. Nie należą do najtańszych ale na pewno na długo zapadające w pamięci.
3. Hotel Pałac Romantyczny w Turznie- jeśli planujesz się oświadczyć proponujemy abyś zrobił to właśnie tam 😉
4. Hotel Słoneczny Zdrój w Busko Zdroju- zachwyci nas swoją szklaną konstrukcją. Łączy nowoczesność i piękno.
5. Dla fanów Teatru "Teatr Mały" w Łodzi przyszykował specjalną ofertę. Udostępniając deski teatru na nocleg- cena takiej przyjemność za dwie noce to koszt trzech tysięcy złotych dla dwóch osób. Nie należy więc do najtańszych noclegów.
6. Kopalnia Soli w Bochni- nie zaznamy tutaj luksusowych pokojów a raczej znajdziemy luksusowy standard. Kopalnia przygotowała dla turystów m. in zjazd z ponad 100 metrowej zjeżdżalni. Inne atrakcję na które na nas czekają to projekcja filmu w podziemnym kinie czy zabawa na parkiecie dyskoteki a wszystko to… 250 m pod ziemią.
7. Blow Up Hall 50 50 w Poznańu to nowoczesny, awangardowy hotel nie posiada recepcji, a pokoje nie mają numerów. Zamiast kluczy otrzymujemy iPhone który wskazuję nam drogę do pokoju i pełni formę klucza. Każdy pokój charakteryzuję się innym wystrojem wnętrza.